KELYJE SPROGO PADANGA?
ATVYKSIME IR PAKEISIME VIETOJE
+370 67 66 33 66
Apie mus

Įmonė UAB "Valdorama" įkurta 2006m, steigėjas ir vienintelis akcininkas Evaldas Nokas.

Mobilaus montavimo bei padangų remonto darbus lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams bei traktoriams pradėjome teikti pirmieji Lietuvoje.

Šiuo metu galime aptarnauti klientus jau 7-iais pilnai įrengtais mikroautobusais , 4 Kauno mieste, 1 Klaipėdoje,1 Vilniuje, 1 Šiauliuose bei stacionarioje vietoje Ateities plentas 30b Kaunas.

Mobili ratų taisykla- tai laiką taupantis padangų montavimo ir remonto servisas, kurio nereikia ieškoti. Visi padangų montavimo ir remonto darbai atliekami kliento pasirinktoje vietoje. Vienu metu galime dirbti daugelyje vietų, nes turime kelis automobilius pilnai aprūpintus visa reikiama darbui įranga.

Dažnai žmonės klausia: "Tai kur man atvažiuoti"? Mūsų ieškoti nereikia, nes visi darbai atliekami vietoje, t.y. Jūsų namuose, gatvėje, stovėjimo aikštelėje ar bet kurioje kitoje vietoje, kur galėtų tilpti jūsų automobilis bei mūsų mikroautobusas.Remontuojame ir montuojame sunkvežimių ir traktorių padangas. Tokiu būdu sutaupomas brangus laikas reikalingas padangų pristatymui į įprastas ratų dirbtuves ir permontavimui. Dažnai tokiu būdu klientas praranda visą darbo dieną ir kaštus. Nes pinigai mokami už avarinio transporto nuomą, mokamas atlyginimas vairuotojui, deginamas kuras ir t.t. Sudėjus šiuos kaštus, būtų galima pasinaudoti mūsų mobilaus serviso paslaugomis ne vieną ir ne du kartus!

Mūsų taikomi įkainiai yra tokie patys kaip ir servisuose. O tai jau akivaizdi nauda!

Taip pat atliekame padangų keitimą/remontą kelyje, bei kitus smulkius remonto darbus, kaip ratų smeigių keitimas, automobilio ar sunkvežimio užvedimas išsikrovus akumuliatoriui.

Slaptų varžtų atsukimas.

Mobilios dirbtuvės aprūpintos moderniomis padangų montavimo staklėmis, bei kompiuterizuotu padangų balansavimo stendu.Padangų remontas atliekamas laikantis nustatytų reikalavimų, bei naudojant kokybiškas remonto medžiagas.Visiems darbams suteikiama garantija bei rekomendacijos kaip eksploatuoti remontuotas padangas.

Naujas padangas galite įsigyti pas mus ypač palankiomis kainomis! Pristatysime į jūsų pasirinktą vietą ir atliksime visus montavimo darbus!