Atsiliepimai

Ramūnas J. (UAB "Dagas")

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Savaitgalį teko pasinaudoti Jūsų teikiama paslauga Klaipėdoje. Buvau labai malioniai nustebintas paslaugos kokybe, o be to ir kaina visai nesigąsdino.

Dažnai važinėju savaitgaliais į Palangą. Ties Klaipėda pastebejau, kad viena padanga jau beveik tuščia. Teko ieškoti benzino kolonėlių, kur galėčiau ją pripūsti. Deja vienur ši putimo technika neveikia, kitur iš vis tokia paslauga netiekiama. O mano automobilis jau tos kartos, kai atsarginis ratas nekomplektuojamas.

Internete suradus telefono numerį ir paskambinus, vaikinas buvo geranoriškas ir prisistatė po kokių 5 minučių. O juk buvo penktadienio vakaras, apie 21 val. Viską operatyviai sutvarkė ir galėjome vykti toliau.

Jausmas buvo labai geras. Tai, kad Lietuvoje galima gauti paslaugą, o ne surūgusį veidą ir atsikalbinėjimą, pasitaiko labai retai!

Ačiū Jums ir Jūsų kompanijai už nesugadintą savaitgalį! Sėkmės !!!

 

Lina J. Jonavos raj.

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Noriu padėkoti mobilios ratų taisyklos "Valdorama" darbuotojams už puikiai atliktą darbą. Nutiko taip, kad kovo 16 d. buvo pavogti visi keturi mano automobilio ratai. Paskambinau į "Valdoramą", nupasakojau situaciją ir paprašiau atvykti bei sumontuoti kitus ratus. Operatyviai buvo atsiųstas firmos autobusiukas su dviem šauniais ir paslaugiais darbuotojais, kurie subalansavo ir profesionaliai sumontavo ratus. Ačiū vyrukams profesionalams.
Linkiu gyvuoti dar ilgai, nes jūsų paslaugos labai reikalingos.

   

UAB "7B GROUP", direktorius Vytautas C.

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Jeigu kalbėtume apie laiko taupymą, tuomet mobilus ratų servisas "Valdorama" būtų kaip tik į tą temą. Greita, patogu ir operatyvu. Ir ne tik padangų keitimo sezono metu. Dažnai pavasariais, po žiemos darganų, atsiveria visi mūsų miestų ir užmiesčių kelių "perliukai", o tiksliau tariant - duobės. Tiek ir didelės tiek ir mažos. Visos šios duobės po gero lietaus puikiai užsimaskuoja, tad neišvengiamai į kai kurias pakliūna ir keliuose važinėjantys vairuotojai. Įmonės darbuotojams yra tekę atsidurti tokiose situacijose, kuomet būdavo prakertamos iškart abi automobilio padangos. Tokiu atveju ir atsarginis ratas jau neišgelbės. Todėl visi mūsų vairuotojai visuomet turi mobilaus serviso "Valdorama" telefoną. Atvažiuodami tuo pačiu pristato ir naujas padangas, kurias vietoje ir permontuoja, todėl nereikia gaišti brangaus darbo laiko pirmiau ieškant padangų, o paskui permontuotojo. Tai išties laiką bei kaštus taupanti paslauga!