vtv.lt: Mobili verslo idėja neša sėkmę

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Automobilių dirbtuvė ant ratų. Ši iš Londono parvežta verslo idėja neša sėkmę jaunam Kauno verslininkui.

Turi visus įrankius

31 metų kaunietis Evaldas Nokas pradėjo originalų verslą – įsteigė mobiliąsias ratų dirbtuves. Šią idėją jis parsivežė iš Londono. Didžiosios Britanijos sostinėje vyras taip pat dirbo automobilių meistru – iš pradžių sunkvežimių servise, o vėliau būtent mobiliosiose dirbtuvėse.Per pastaruosius kelerius metus, kai Lietuvoje įsigalėjo privaloma tvarka šaltuoju sezonu automobilių padangas keisti į žiemines, ratų dirbtuvėse klientų itin pagausėjo. Pirmosiomis lapkričio dienomis prie šias paslaugas teikiančių servisų galima išvysti milžiniškas eiles. Meistrai geriausiu atveju pasiūlo atvykti po kelių dienų, o kartais praneša, kad teks luktelėti net savaitę.

E.Nokas savo mobiliajame ratų servise klientus gali aptarnauti operatyviau.

Didžiuliame „Fiat Ducato“ markės mikroautobuse telpa ne tik ratų montavimo, balansavimo staklės, tačiau ir kita įprastų dirbtuvių įranga.

Tai didžiulis oro kompresorius, keli galingi automobilių keltuvai ir spartesniam bei patogesniam darbui skirti pneumatiniai įrankiai. Rodydamas į savo įrankių lentynas, E.Nokas didžiavosi savo mikroautobuse turįs visas priemones skylėms padangose užtaisyti.

Meistrui dirbti patogu ir tamsiuoju paros metu: krovininiame mikroautobuse sumontuotas dirbtuves apšviečia keli žibintai, o monotonišką darbą prie ratų staklių praskaidrina skambanti muzika.

Svajoja apie plėtrą

Savo mobiliajame servise kaunietis jaučiasi kaip įprastose dirbtuvėse, tačiau jo neslegia rūpesčiai dėl patalpų nuomos ar šildymo. Kol garažų meistrai stengiasi įsikurti kuo geresnėse vietose ir pastatyti vairuotojus viliojančias reklamas, E.Nokas važiuoja į kliento nurodytą vietą ar suteikia pagalbą kelyje įvykus nelaimei.

„Verslo idėją parsivežiau iš užsienio, kur dirbtuvės apšiurusiuose garažuose nepopuliarios, todėl jų ten nėra. Norėčiau dar atidaryti internetinę parduotuvę, kurioje klientas išsirinktų ir nusipirktų padangas, o man teliktų pristatyti ir „apauti“ jomis automobilį“, - apie savo planus atvirai kalbėjo vyriškis. Kol kas internete jis turi kuklią savo įmonės svetainę, kurią pats ir administruoja.

Pirmasis rinkoje

Per dieną mobiliųjų ratų dirbtuvių šeimininkas suskaičiavo aptarnaujantis iki kelių dešimčių automobilių. „Paprastai stengiuosi dažniau dirbti prie įmonių, kur didesnis klientų srautas, tačiau neatmetu ir pavienių vairuotojų užsakymų. Jei įsikuriu prie kokios bendrovės, tai būdamas vienoje vietoje galiu pakeisti ratus ir dvidešimčiai automobilių. Jei reikia lakstyti iš vienos vietos į kitą, per dieną spėju aptarnauti apie dešimt transporto priemonių“, - pasakojo meistras.

Šaltinis: vtv.lt
Prekių krepšelis
    • Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
    Viso prekių: 0 vnt.
    Viso mokėti: 0.00 €
    

    Draugai