autoreviu.lt: Mobili ir greita pagalba prakiurus padangai

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Apie mobilų ratų taisymą klientui patogioje vietoje pasakoja įmonės „Valdorama" direktorius Evaldas Nokas.

Mobili ratų taisykla - laiką taupantis padangų montavimo ir remonto servisas, kurio nereikia ieškoti. Visi padangų montavimo ir remonto darbai atliekami kliento pasirinktoje vietoje. Šis servisas dirba be išeiginių ir visą parą. Darbų įkainiai skiriasi priklausomai nuo paros laiko. Minimali kaina su darbais ir iškvietimu darbo dieną - 80 Lt, naktimis ir poilsio dienomis - 120 Lt. Maksimali kaina priklauso nuo darbų apimties.

bentley30

Vienu metu galime dirbti daugelyje vietų, nes yra keli automobiliai, aprūpinti visa reikiama įranga.Dažnai žmones klausia, kur atvažiuoti? Reikalas tas, kad mobiliojo ratų serviso ieškoti nereikia, nes visi darbai atliekami ten, kur reikia: namuose, gatvėje ar bet kurioje vietoje, kur gali tilpti kliento automobilis ir serviso darbuotojų mikroautobusas.


driftas 

Kauno mieste į iškvietimo vietą meistrai atvyksta per 30 min. ar greičiau. Darbai, priklausomai nuo gedimo, trunka nuo 5 min. iki 1 val. Jei iškviečiama į užmiestį, kiekvienas kilometras už miesto ribos papildomai kainuoja 2 Lt. Atvykimo į užmiestį laiką lemia oro ir važiavimo sąlygos.

Mobiliojo serviso meistrai remontuoja ir montuoja sunkvežimių ir traktorių padangas, tad sutaupomas brangus laikas, reikalingas nuvežti ar nuvažiuoti padangų į įprastas ratų dirbtuves. Tie, kas su šituo susidūrė, žino, kad taip dažnai prarandama visa diena, pinigai mokami už nuomą, mokamas atlyginimas vairuotojui, deginamas kuras. Taip išleidžiamos pinigų sumos užtektų ne vienam kartui, panaudojus ją efektyviam ratų remontui. 

bentley10
 
Mobiliojo ratų serviso įkainiai tokie patys kaip servisuose, tad šiuo atveju klientai tik išlošia. Mobiliojo ratų serviso meistrai gali kelyje pakeisti arba suremontuoti padangas, atlikti smulkius remonto darbus, pakeisti ratų smeiges, užvesti automobilį ar sunkvežimį, išsikrovus akumuliatoriui.

Serviso meistrai traktorių padangas pripildo specialaus hermetizuojančio skysčio, leidžiančio važiuoti net su pradurtomis padangomis.Mobilios dirbtuvės aprūpintos moderniomis padangų montavimo staklėmis ir kompiuterizuotu padangų balansavimo stendu. Dar nebuvo atvejo, kad meistrai nebūtų padėję juos iškvietusiam žmogui. 

bentley20 

Padangų remontas atliekamas pagal nustatytus reikalavimus ir naudojant kokybiškas medžiagas. Jeigu sugadintos padangos sutvarkyti neįmanoma, meistrai visada savo mikroautobuse turi keletą standartinio dydžio padangų, tinkančių įvairiems automobiliams. Visiems darbams suteikiama garantija ir patariama, kaip eksploatuoti remontuotas padangas. Meistrai turi visus reikalingus įrankius atsukti slaptiems ratų varžtams. 

mb

Baigiant, patarimas vairuotojams: jei neatsukate ratų veržlių originaliais raktais, nebandykit jų atsukti pagalbinėmis priemonėmis, nes visiškai sugadinsite veržles, todėl pakeisti ratą bus labai sunku. 

Šaltinis: autoreviu.lt 
Prekių krepšelis
    • Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
    Viso prekių: 0 vnt.
    Viso mokėti: 0.00 €
    

    Draugai