Apie mus rašo

vtv.lt: Mobili verslo idėja neša sėkmę

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Automobilių dirbtuvė ant ratų. Ši iš Londono parvežta verslo idėja neša sėkmę jaunam Kauno verslininkui.

Turi visus įrankius

31 metų kaunietis Evaldas Nokas pradėjo originalų verslą – įsteigė mobiliąsias ratų dirbtuves. Šią idėją jis parsivežė iš Londono. Didžiosios Britanijos sostinėje vyras taip pat dirbo automobilių meistru – iš pradžių sunkvežimių servise, o vėliau būtent mobiliosiose dirbtuvėse.Per pastaruosius kelerius metus, kai Lietuvoje įsigalėjo privaloma tvarka šaltuoju sezonu automobilių padangas keisti į žiemines, ratų dirbtuvėse klientų itin pagausėjo. Pirmosiomis lapkričio dienomis prie šias paslaugas teikiančių servisų galima išvysti milžiniškas eiles. Meistrai geriausiu atveju pasiūlo atvykti po kelių dienų, o kartais praneša, kad teks luktelėti net savaitę.

E.Nokas savo mobiliajame ratų servise klientus gali aptarnauti operatyviau.

Didžiuliame „Fiat Ducato“ markės mikroautobuse telpa ne tik ratų montavimo, balansavimo staklės, tačiau ir kita įprastų dirbtuvių įranga.

Tai didžiulis oro kompresorius, keli galingi automobilių keltuvai ir spartesniam bei patogesniam darbui skirti pneumatiniai įrankiai. Rodydamas į savo įrankių lentynas, E.Nokas didžiavosi savo mikroautobuse turįs visas priemones skylėms padangose užtaisyti.

Meistrui dirbti patogu ir tamsiuoju paros metu: krovininiame mikroautobuse sumontuotas dirbtuves apšviečia keli žibintai, o monotonišką darbą prie ratų staklių praskaidrina skambanti muzika.

Skaityti daugiau...

 

autoreviu.lt: Mobili ir greita pagalba prakiurus padangai

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Apie mobilų ratų taisymą klientui patogioje vietoje pasakoja įmonės „Valdorama" direktorius Evaldas Nokas.

Mobili ratų taisykla - laiką taupantis padangų montavimo ir remonto servisas, kurio nereikia ieškoti. Visi padangų montavimo ir remonto darbai atliekami kliento pasirinktoje vietoje. Šis servisas dirba be išeiginių ir visą parą. Darbų įkainiai skiriasi priklausomai nuo paros laiko. Minimali kaina su darbais ir iškvietimu darbo dieną - 80 Lt, naktimis ir poilsio dienomis - 120 Lt. Maksimali kaina priklauso nuo darbų apimties.

bentley30

Vienu metu galime dirbti daugelyje vietų, nes yra keli automobiliai, aprūpinti visa reikiama įranga.Dažnai žmones klausia, kur atvažiuoti? Reikalas tas, kad mobiliojo ratų serviso ieškoti nereikia, nes visi darbai atliekami ten, kur reikia: namuose, gatvėje ar bet kurioje vietoje, kur gali tilpti kliento automobilis ir serviso darbuotojų mikroautobusas.

Skaityti daugiau...

   
Prekių krepšelis
    • Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
    Viso prekių: 0 vnt.
    Viso mokėti: 0.00 €
    

    Draugai